Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/vhosts/novasys.com.tr/4aotomat.com/wp-content/themes/porto/inc/functions/general.php on line 178
Hakkımızda – 4a Otomat

Hakkımızda

4a Otomat GüvenilirProfesyonel

seçkin iş yerlerinin ve çalışanlarının sıcak ve soğuk içecek servislerini, dünyanın en büyük otomat üreticilerinin üretmiş olduğu son teknoloji otomatlarla sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Kişisel ve kurumsal tüm ihtiyaçları karşılıyarak ve ilişkilerimizi geliştirerek; müşterilerimiz, alıverişte bulunduğumuz şirketler ve çalışanlarımızla profesyonel, tarafsız ve haktanır bir anlayışla çalışmak temel ilkemizdir.

VİZYONUMUZ

Hedef hep geleceğe yönelik. Etkili ve öncü olmak, ilklerin, büyüklerin arasında saygın bir yer edinmek.

NEDEN BİZ

Gelişmekte olan Türkiye pazarında, Otomat sektöründe,otomatla ilgili her tür projenin geliştirilmesinde, hayata geçirilmesinde görev aldık, almaya da devam ediyoruz.

Biz Kimiz

Firmamız piyasaya girip çıkmış pek çok vending firmalarının aksine kontrollü büyümeyi esas almış olup , birkaç otomatla başlamış olduğu operasyonlarını yüzlerce otomatla devam ettirmektedir. Kurulduğu günden beri piyasanın ve müşterilerin değişen gereksinimlerine karşı sürekli kendisini yenilemiştir.Bugün firmamız fabrikalara , askeri birliklere , plazalara , hükümet binalarına , hastanelere , okullara , üniversitelere ve güvenlik birimlerine hizmet vermektedir.